KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 12455260

nr 1245 5260

Franco Leidi

(f. 1933)

Tuschteckning, Franco Leidi (f. 1933), Signerad, daterad -72. Motivet: 32x21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:31:24

1/4 18:03:50 1      100 kr
1/4 18:26:24 2      Vinnande bud